Inwestycje Kielce

Nowe inwestycje w Kielcach – HSD Inwstycje

Deweloper HSD Inwestycje funkcjonuje na polskim rynku już ponad dziesięć lat. Podstawą naszej działalności jest realizacja nieruchomości, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych, takich jak obiekty biurowe, handlowe lub przemysłowe. GRUPA HSD ciągle się rozwija, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów. Właśnie powstały kolejne spółki wchodzące w skład grupy, które zajmują się realizacją m. in. nowych inwestycji mieszkaniowych w Kielcach.

Inwestycje mieszkaniowe w Kielcach

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Kielcach cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku nieruchomości, dlatego coraz więcej firm deweloperskich decyduje się na rozpoczęcie swojej działalności w województwie świętokrzyskim. W Kielcach coraz częściej widuje się place budowy, a także niedawno oddane do użytku biurowce oraz budynki mieszkaniowe. Stolica województwa świętokrzyskiego bardzo prężnie się rozwija i nie brakuje potencjalnych nabywców nowych inwestycji mieszkaniowych. Niewątpliwie przyczynia się do tego świetna lokalizacja miasta – położone jest ono nieopodal Gór Świętokrzyskich i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Obecnie realizujemy dwie inwestycje mieszkaniowe w Kielcach. Jedna z nich to budynek na ulicy Kazimierza Wielkiego, w którym znajdować się będą 34 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni (od 34 do 66 m2). Druga inwestycja to budynek na osiedlu Ślichowice przy ulicy Kazimierza Wielkiego/Permskiej. Szczegółowy opis inwestycji znajdą Państwo po odwiedzeniu zakładki z konkretną inwestycją.

Zapraszamy do współpracy w Kielcach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą inwestycji mieszkaniowych w Kielcach. Najnowsze realizacje mogą zobaczyć Państwo na stronie internetowej HSD Inwestycje Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki ofert. Nasze biura sprzedaży mieszczą się w Kielcach i w Krakowie.
© GRUPA HSD 2018.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Creadted by: <NETservices/>