Inwestycje Kraków

Kraków – nowe inwestycje mieszkaniowe z firmą HSD

HSD Inwestycje jest firmą deweloperską wchodzącą w skład GRUPY HSD. Nasza praca polega na realizowaniu całości procesu deweloperskiego: od planowania i przygotowania, poprzez realizację, aż po komercjalizację inwestycji. Na koncie mamy już wiele zakończonych sukcesem projektów. Dogłębna analiza rynku nieruchomości, preferencji konsumentów, a także społeczno-ekonomicznych uwarunkowań dostarcza nam informacji na bazie, których podejmujemy decyzje, gdzie zlokalizować nowe inwestycje mieszkaniowe. Kraków to tylko jedno z miast, na terenie którego prowadzimy swoją działalność. Budujemy w dzielnicach przodujących w rankingach atrakcyjności mieszkaniowej o dużym potencjale rozwojowym.

Dlaczego warto zdecydować się na nową inwestycję deweloperską w Krakowie?

Jest kilka powodów, przemawiających na korzyść zakupu mieszkania bezpośrednio od dewelopera. Pierwszym z nich jest korzystna cena, spowodowana brakiem pośredników. Ponadto, mieszkanie można urządzić zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami. Niewątpliwą zaletą zakupu nieruchomości na każdym rynku pierwotnym – nie tylko tym w Krakowie – jest to, że mamy pewność co do ich dobrego stanu, ponieważ nikt inny w danym lokalu jeszcze nie mieszkał. Co więcej, ci z Państwa, którzy zdecydują się na zakup tego rodzaju nieruchomości, będą również zwolnieni z podatku od czynności cywilnoprawnych z tytułu nabycia nieruchomości. Wysokość podatku to 2% wartości rynkowej nieruchomości.
Kraków jest drugim co do wielkości miastem w Polsce. Do jego wielu zalet zaliczyć można bardzo bogatą ofertę kulturową, świetne szkolnictwo i szalone życie nocne. Coraz więcej firm decyduje się na otwarcie swoich placówek właśnie tutaj, co świetnie wpływa na lokalną gospodarkę. Warto również wspomnieć, że Kraków niejednokrotnie uznawany był za najpiękniejsze miasto naszego kraju. Pod względem możliwości Kraków systematycznie dogania stolicę, a koszty życia są tu nieporównywalnie niższe. Obserwacje te znajdują potwierdzenie w szeroko zakrojonych badaniach społecznych. W najnowszym rankingu jakości życia w polskich miastach Kraków uplasował się na trzeciej pozycji, pozostawiajac daleko w tyle Wrocław, czy Warszawę. Nic więc dziwnego, że z roku na rok przybywa tu nowych inwestycji mieszkaniowych.
Zakup nieruchomości z rynku pierwotnego to świetna inwestycja, szczególnie gdy mieści się ona w Krakowie. Nowe mieszkania w stolicy Małopolski cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów – może i Ty zechcesz do nich dołączyć?

Nawiąż współpracę z HSD Inwestycje!

GRUPA HSD ma duże doświadczenie w planowaniu i realizowaniu inwestycji mieszkaniowych, nie tylko w Krakowie. Działamy na polskim rynku już od 2005 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo nowe, świetnie zlokalizowane, inwestycje deweloperskie. Bardzo zależy nam na tym, aby każdy z naszych Klientów znalazł mieszkanie, które odpowiada jego potrzebom. Właśnie dlatego nasza oferta obejmuje zarówno małe kawalerki, jak i przestronne apartamenty. Jeżeli są Państwo zainteresowani cenami i dostępnością mieszkań na sprzedaż z rynku pierwotnego w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Biura sprzedaży HSD Inwestycje znajdują się w Krakowie przy ulicy Trybuny Ludów oraz w Kielcach przy ulicy Małej. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu!
© GRUPA HSD 2018.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Creadted by: <NETservices/>