Dobrego Pasterza 39

W naszej nowej inwestycji, usytuowanej przy ul. Dobrego Pasterza, posiadamy do zaoferowania 66 mieszkań w dwóch budynkach – budynek A (27 mieszkań) i budynek B (39 mieszkań).

<h2>Najważniejsze informacje: </h2>

<ul><li>Umowy rezerwacyjne przedsprzedaży od stycznia 2017 – opłata rezerwacyjna 2000,00 zł.
<li>Umowy developerskie do końca III kwartału 2018.
<li>Zakończenie budowy do III kwartału 2021.
<li>Pozwolenie na użytkowanie kwartał od zakończenia budowy.
<li>Miejsce postojowe 30 000 zł, podwójne "familijne" 50 000 zł, miejsca naziemne 15 000 zł
<li>Komórka lokatorska 3000 zł/m2.
<li>Ogrzewanie, ciepła woda - wspólna kotłownia
<li>Grunt – Własność
<li>Ilość mieszkań - 66szt.  27 w budynku A oraz 39 w budynku B         
<li>Ilość miejsc parkingowych w garażu - 79szt.
<li>Ilość miejsc parkingowych naziemnych - 4szt.
<li>Ilość komórek lokatorskich - 25szt.
</ul>

 <h2> Zalety lokalizacji </h2> 

Lokalizacja cechuje się bogatą infrastrukturą oraz dobrym dojazdem do centrum miasta. Nieopodal inwestycji mieszczą się lokalne sklepy, duże markety (Tesco), a także restauracje, apteka, urząd pocztowy.
Obszar ul. Dobrego Pasterza charakteryzuje się również udogodnienieniami dla rodzin – w pobliżu inwestycji znajduje się wiele instytucji edukacyjnych, takich jak przedszkola, czy szkoły podstawowe. Dodatkowym atutem jest „Park Zaczarowanej Dorożki”, który rozciąga się pomiędzy ulicami Dobrego Pasterza oraz Lublańską.
Stąd mają Państwo wyjątkowo dogodny dojazd na Uniwersytet Rolniczy, Politechnikę Krakowską oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Warto również wspomnieć o bliskości centrów biurowych – O3, Astris, Quatro, Vinci – które znajdują się w odległości około 1,7 kilometra od inwestycji. Do dworca głównego i centrum miasta dzieli Państwa zaledwie 2,6 kilometra.

<h2>Mieszkania </h2>
Mieszkania znajdują się w trzypiętrowych i pięciopiętrowych budynkach, o nowoczesnym designie, z podwyższonym standardem części wspólnych. Mieszkania wyposażone są dodatkowo w przestronne balkony lub tarasy. Wszystkie kondygnacje zostaną połączone nowoczesną windą, a w hali garażowej znajduje się 79 miejsc postojowych oraz 25 komórek lokatorskich.
Dodatkową zaletą oferty jest fakt, iż teren wokół budynku zostanie ogrodzony oraz atrakcyjnie zagospodarowany (wraz z placem zabaw) i zostanie przygotowana instalacja pod monitoring.
Pełna oferta mieszkań: od mieszkań 2-pokojowych do 5-pokojowych.

<h2>Mieszkania dla zmotoryzowanych i nie tylko </h2>
Ulica Dobrego Pasterza jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Dużą zaletą inwestycji jest również bliskość trasy nr 7, która umożliwia szybki wyjazd z Krakowa na Kielce i Warszawę. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach przygotowano również 79 miejsc parkingowych, znajdujących się w garażu podziemnym oraz 4 miejsca naziemne.

Status: W REALIZACJI

Data zakończenia: 2021-12-31

Ilość miejsc parkingowych: 83

LISTA MIESZKAŃ
GALERIA
W POBLIŻU

Opis inwestycji

W naszej nowej inwestycji, usytuowanej przy ul. Dobrego Pasterza, posiadamy do zaoferowania 66 mieszkań w dwóch budynkach – budynek A (27 mieszkań) i budynek B (39 mieszkań).

Najważniejsze informacje:

 • Umowy rezerwacyjne przedsprzedaży od stycznia 2017 – opłata rezerwacyjna 2000,00 zł.
 • Umowy developerskie do końca III kwartału 2018.
 • Zakończenie budowy do III kwartału 2021.
 • Pozwolenie na użytkowanie kwartał od zakończenia budowy.
 • Miejsce postojowe 30 000 zł, podwójne "familijne" 50 000 zł, miejsca naziemne 15 000 zł
 • Komórka lokatorska 3000 zł/m2.
 • Ogrzewanie, ciepła woda - wspólna kotłownia
 • Grunt – Własność
 • Ilość mieszkań - 66szt. 27 w budynku A oraz 39 w budynku B
 • Ilość miejsc parkingowych w garażu - 79szt.
 • Ilość miejsc parkingowych naziemnych - 4szt.
 • Ilość komórek lokatorskich - 25szt.

Zalety lokalizacji

Lokalizacja cechuje się bogatą infrastrukturą oraz dobrym dojazdem do centrum miasta. Nieopodal inwestycji mieszczą się lokalne sklepy, duże markety (Tesco), a także restauracje, apteka, urząd pocztowy. Obszar ul. Dobrego Pasterza charakteryzuje się również udogodnienieniami dla rodzin – w pobliżu inwestycji znajduje się wiele instytucji edukacyjnych, takich jak przedszkola, czy szkoły podstawowe. Dodatkowym atutem jest „Park Zaczarowanej Dorożki”, który rozciąga się pomiędzy ulicami Dobrego Pasterza oraz Lublańską. Stąd mają Państwo wyjątkowo dogodny dojazd na Uniwersytet Rolniczy, Politechnikę Krakowską oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Warto również wspomnieć o bliskości centrów biurowych – O3, Astris, Quatro, Vinci – które znajdują się w odległości około 1,7 kilometra od inwestycji. Do dworca głównego i centrum miasta dzieli Państwa zaledwie 2,6 kilometra.

Mieszkania

Mieszkania znajdują się w trzypiętrowych i pięciopiętrowych budynkach, o nowoczesnym designie, z podwyższonym standardem części wspólnych. Mieszkania wyposażone są dodatkowo w przestronne balkony lub tarasy. Wszystkie kondygnacje zostaną połączone nowoczesną windą, a w hali garażowej znajduje się 79 miejsc postojowych oraz 25 komórek lokatorskich. Dodatkową zaletą oferty jest fakt, iż teren wokół budynku zostanie ogrodzony oraz atrakcyjnie zagospodarowany (wraz z placem zabaw) i zostanie przygotowana instalacja pod monitoring. Pełna oferta mieszkań: od mieszkań 2-pokojowych do 5-pokojowych.

Mieszkania dla zmotoryzowanych i nie tylko

Ulica Dobrego Pasterza jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Dużą zaletą inwestycji jest również bliskość trasy nr 7, która umożliwia szybki wyjazd z Krakowa na Kielce i Warszawę. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach przygotowano również 79 miejsc parkingowych, znajdujących się w garażu podziemnym oraz 4 miejsca naziemne.

Lokalizacja

Dział sprzedaży

ul. Limanowskiego 3
30-551 Kraków
© GRUPA HSD 2018.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Creadted by: <NETservices/>