Permska Budynek nr 1

Zespół czterech budynków mieszkalnych przy ul. Permskiej w Kielcach.
Lokalizacja cechuje się niską zabudową oraz dobrym dojazdem do centrum miasta. Nieopodal inwestycji mieszczą się lokalne sklepy, markety (Biedronka), centrum handlowe „Pasaż Świętokrzyski”, co będzie dużym udogodnieniem związanym z życiem codziennym. 
Akcenty i materiały zastosowane na elewacjach sprawiają, że budynek jest nowoczesny
w swojej formie, a zarazem dobrze wkomponowuje się w otaczający teren. Architektura budynku daleka jest od monotonii, ze szczególnym podkreśleniem pionowych elementów architektonicznych.


<h2>Najważniejsze informacje:</h2>
Rozpoczęcie budowy: 08.02.2017 r.;
Zakończenie budowy 31.12.2018 r.;
przeniesienie praw własności do 30.06.2019 r.;
Ogrzewanie, ciepła woda - MPEC;
Grunt – Własność; 
Ilość kondygnacji – 1 podziemna, 4 naziemne;
Ilość mieszkań – 44 szt.;
Ilość miejsc parkingowych w garażu – 42 szt.; 
Ilość miejsc parkingowych naziemnych – 6 szt.;
Teren osiedla ogrodzony.

Status: W REALIZACJI

Data zakończenia: 2018-12-31

Ilość miejsc parkingowych: 44

LISTA MIESZKAŃ
GALERIA
W POBLIŻU

Opis inwestycji

Zespół czterech budynków mieszkalnych przy ul. Permskiej w Kielcach. Lokalizacja cechuje się niską zabudową oraz dobrym dojazdem do centrum miasta. Nieopodal inwestycji mieszczą się lokalne sklepy, markety (Biedronka), centrum handlowe „Pasaż Świętokrzyski”, co będzie dużym udogodnieniem związanym z życiem codziennym. Akcenty i materiały zastosowane na elewacjach sprawiają, że budynek jest nowoczesny w swojej formie, a zarazem dobrze wkomponowuje się w otaczający teren. Architektura budynku daleka jest od monotonii, ze szczególnym podkreśleniem pionowych elementów architektonicznych.

Najważniejsze informacje:

Rozpoczęcie budowy: 08.02.2017 r.; Zakończenie budowy 31.12.2018 r.; przeniesienie praw własności do 30.06.2019 r.; Ogrzewanie, ciepła woda - MPEC; Grunt – Własność; Ilość kondygnacji – 1 podziemna, 4 naziemne; Ilość mieszkań – 44 szt.; Ilość miejsc parkingowych w garażu – 42 szt.; Ilość miejsc parkingowych naziemnych – 6 szt.; Teren osiedla ogrodzony.

Lokalizacja

Dział sprzedaży

ul. Mała 18
25-012 Kielce
© GRUPA HSD 2018.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Creadted by: <NETservices/>