Mieszkania Kraków Nowa Huta

Chciałbyś zamieszkać w Krakowie, ale nie wiesz jeszcze gdzie? Marzysz o życiu „w centrum” tego wciąż rozwijającego się miasta, a jednocześnie pragniesz korzystać z uroków jego historycznych zabytków i zielonych przestrzeni? Nowa Huta to miejsce idealne dla Ciebie. Nowe mieszkania najmłodszej, a zarazem najlepiej urbanistycznie rozplanowanej, dzielnicy Krakowa czekają na swoich właścicieli!


Nowe mieszkania w Nowej Hucie

Wydaje Ci się, że Nowa Huta to socrealistyczny obszar zdominowany przez fabryki, z których unoszą się wyłącznie zanieczyszczenia? Nic bardziej mylnego! Nowe mieszkania w Nowej Hucie zlokalizowane zostały w jednej z najpiękniejszych części Krakowa, obalając tym samym nowohuckie mity. Mnogość zieleni, jaką otrzymają przyszli mieszkańcy – dzięki sąsiedztwu Plantów Bieńczyckich i Plantów Mistrzejowickich – to również oaza świeżego powietrza, która pozwala zapomnieć o życiu w mieście. Zapomnieć jednak tylko w chwilach rekreacji, ponieważ infrastruktura tak handlowo-usługowa, jak komunikacyjna nie może się tu równać z żadną inną częścią Krakowa. Mieszkanie w Nowej Hucie oznacza znalezienie się w centrum miasta po zaledwie kilkunastu minutach dzięki dużej ilości linii autobusowych oraz tramwajowych, łączących ten obszar z niemal każdą inną dzielnicą Krakowa.


Nowoczesne mieszkania w nowoczesnej dzielnicy

Nowa Huta to dzielnica zbudowana według założeń miasta-ogrodu. Wielkie arterie, place centralne, pasy rekreacyjno-sportowe – a wszystko to charakteryzujące się modernistyczną, i eklektyczną niekiedy, architekturą, zasługuje wyłącznie na inwestycje wykorzystujące urok dzielnicy i wpisujące się w jej styl oraz klimat. Mieszkania na sprzedaż w Nowej Hucie to nowoczesne, przestronne apartamentowce, które nie tylko pozwolą cieszyć się estetycznymi walorami domostwa, ale przede wszystkim pozwolą korzystać ze wszystkich uroków Krakowa.


Dzielnica idealna w idealnym mieście

Kraków to miasto znane jako obszar niezwykle bogatej historii, tradycji i przede wszystkim kultury. Centrum owej kultury coraz bardziej staje się właśnie Nowa Huta. Kluby sportowe i rekreacyjne rozsiane po całej dzielnicy, muzea, w których można poznać burzliwą historię miasta, ośrodki kultury, niszowe, jak i popularne kina, teatry, które goszczą występy z całej Polski oraz Nowohuckie Centrum Kultury będące symbolem już nie tylko dzielnicy, ale i całego Krakowa – to tylko nieliczne z nowohuckich atrakcji. Mieszkanie w takim miejscu to raj dla miłośników aktywnego życia – zarówno starszych, jak i młodszych, a przede wszystkich całych rodzin, chcących mieć tysiące możliwości na aktywny, jak i bierny odpoczynek. Nie wiesz jeszcze, w której części miasta zapuścić swoje korzenie i cieszyć się każdym dniem? Nowe mieszkania, Kraków i Nowa Huta to wybór idealny!
© GRUPA HSD 2018.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Creadted by: <NETservices/>