Kilka słów o nas

Firma HSD INWESTYCJE powstała w styczniu 2005 r. Została powołana w celu planowania, przygotowania, realizacji i komercjalizacji inwestycji. Od początku działalności skoncentrowała się na branży budowlanej, której celem była realizacja budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz obiektów biurowo - usługowo - handlowych.

HSD INWESTYCJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.k. działa jako kontynuacja firmy HSD INWESTYCJE Siwiec Hieronim.

Na rynku działamy jako GRUPA HSD w skład której wchodzą firmy: HSD INWESTYCJE, HSD PLUS INWESTYCJE, HSD CHAŁUPKA, HSD INWESTYCJE (2) , HSD&ARROW.

Najnowszym podmiotem jest spółka HSD ARROW KM Development Spółka z o.o. S.k. która powstała w 2014 roku. Wieloletnie doświadczenie firmy HSD Inwestycje w zakresie wznoszenia budynków oraz doświaczenie Pana Krystiana Kruka w zakresie usług budowlanych i handlu doprowadziło do powstania spółki, która zajmuje się najnowszymi inwestycjami: w Kielcach przy ulicy Kryształowej oraz przy ulicy Trybuny Ludów w Krakowie.

Obszar działalności Naszych spółek obejmuje całość procesu deweloperskiego - od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych lokali klientom i zarządzanie nieruchomościami. Dla poprawy bezpieczeństwa finansowania tych realizacji i odpowiedniego zabezpieczenia wkładu finansowego kupujących nieruchomość projekty GRUPY HSD są realizowane poprzez powoływane w tym celu spółki celowe.

  • NASZE INWESTYCJE

Każda z Naszych inwestycji odpowiada na inne potrzeby rynku nieruchomości. Wśród realizowanych projektów znajdują się zarówno kompleksy mieszkaniowe jak i małe kameralne inwestycje.

Sprzedawane przez nas mieszkania i lokale budowane są w oparciu o tradycyjne rozwiązania połączone z nowoczesną technologią i wysokimi standardami wykonania.

Naszym klientom pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania.

  • NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Wysoka jakość wykonania, terminowość realizacji inwestycji, nowoczesna stylistyka i wysoka funkcjonalność naszych budynków spowodowały, że zostaliśmy wyróżnieni licznymi nagrodami:

2009 – Skrzydła! Budowa osiedla na Wrzosach ul Kochanowskiego
2010 - Srebrny Żuraw osiedle Na Wrzosach I etap
2011 – Lider Regionu kategoria budownictwo mieszkaniowe
2011- Złoty Żuraw obiekty handlowe i usługowe za budynek w Kielcach przy ulicy Małej i Kapitulnej.
2012 – Lider Regionu kategoria budownictwo mieszkaniowe
2013 – Lider Regionu kategoria budownictwo mieszkaniowe
2014 – Skrzydła! Budowa osiedla „Apartamenty na Ślichowichach”
2015 – Skrzydła! Inwestycja mieszkaniowa „Apartamenty ŻŁota”
2016 – Skrzydła! Inwestycja mieszkaniowa „Kryształowa Residence”

  • NASZE MOTTO

Najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku!

  • HSD w liczbach

70 000 m2 sprzedanych mieszkań
12 lat na rynku
13 zrealizowanych inwestycji
11 inwestycji w przygotowaniu/realizacji

© GRUPA HSD 2018.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Creadted by: <NETservices/>